LEZING OVER THOMAS A KEMPIS, DINSDAG 29 APRIL

Geschreven door Communicatie

18 april 2025

Lezing over Thomas à Kempis door ds. Mariska van Beusichem

In bijna elke stad in ons land is wel een Thomas à Kempisstraat of – weg te vinden, zo ook in Utrecht. De Majellakerk ligt aan deze weg. En ook ons Leerhuis draagt zijn naam : Het Thomas à Kempis Leerhuis.

Weet je wie deze Thomas à Kempis was?

En weet je dat hij in de 15e eeuw een boek geschreven heeft dat wereldberoemd is geworden? Er wordt zelfs beweerd dat het, op de Bijbel na, het meest gelezen christelijke boek ter wereld is! Dit boek heet ‘De Navolging van Christus’. Hoewel het al eeuwen oud is, heeft het ons ook vandaag nog veel te zeggen.

Over Thomas à Kempis en zijn boek horen we op 29 april 2025 van Mariska van Beusichem, predikant van Utrecht West en voorheen vele jaren voorzitter van de stichting Thomas à Kempis.

We gaan ook samen met haar in het boek lezen om te ontdekken wat we hier en nu van Thomas zouden kunnen leren.

Kom je ook ? Je bent van harte welkom op dinsdag 29 april van 20.00 uur (inloop 19.45 uur) tot circa 22.00 uur
in het Leerhuis, Broerestraat 12 in Utrecht

De deelname is gratis, een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld

Misschien vindt u dit ook leuk …